Славний ювілей Валентині Іванівні Чехуті

Славний ювілей нашій колезі та подрузі Валентині Іванівні Чехуті

            Сьогодні свій славний ювілей святкує чарівна, професійна, дуже відповідальна людина – бібліотекар Межівського професійно-технічного училища ЧЕХУТА ВАЛЕНТИНА ІВАНІВНА.

            Валентина Іванівна працює в Межівському ПТУ більше 20 років. Вона займала в свій час різні посади: вихователь гуртожитку, комендант, бібліотекар училища. І на всіх посадах проявлявся її енергійний характер, скурпульозність, відповідальність, бажання бути найкращою у своїй професії.

            Бібліотекар Валентина Іванівна вміє донести до юнаків та дівчат  МПТУ життєві вміння та навички, постійно формує їх свідомість, прищеплює народні традиції та звичаї, наполегливо формує з учнівської молоді справжніх патріотів своєї держави, відповідальних за свої вчинки, прищеплює любов до рідної України, до Дніпропетровщини, Межової та її регіону.

            Особливою вдачею ювілярки є її вміння користуватися новітніми технологіями, вона створила сайт «Бібліотека ДПТНЗ «МПТУ». Переймається, щоб він був цікавим, доступним, корисним для користувачів.  Вона – людина вищого ґатунку: принципова, відповідальна.

Учнівський та педагогічний колектив щиро вітають Валентину Іванівну з її славним 50-річчям! Бажають мирного неба, міцного здоров’я, оптимізму і нашої Перемоги!


Notice: Trying to get property 'cat_ID' of non-object in /home/mpal/domains/mpal.dp.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 259

Notice: Trying to get property 'cat_ID' of non-object in /home/mpal/domains/mpal.dp.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 273

Тиждень психології

Документи стипендіальної комісії

Матеріали стипендіальної комісії

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x